Dodany: 2010-08-19 13:46:02

Klimatyzacja    W letni, gorący i upalny dzień wielu osobom marzy się jedno – klimatyzacja. Klimatyzacja to profesjonalny i zaawansowany system chłodzenia pomieszczeń. Klimatyzatory różnią się od siebie wielkością, umiejscowieniem, a także mocą chłodzenia.

 

Mała i przenośna klimatyzacja doskonale sprawdzi się w warunkach domowych. Duża z kolei, montowana przeważnie na zewnątrz budynków, zapewni chłodzenie dużym pomieszczeniom. Klimatyzacja jest o tyle ważna, że zapewnia prawidłowe funkcjonowanie człowieka. Zbyt wysoka temperatura w pomieszczeniu prowadzić może do osłabienia, zawrotów głowy, krwawień z nosa.

 

Dodatkowo dochodzi do tego senność i znużenie. A chyba nikt nie wyobraża sobie takich pracowników. Zresztą zapewnienie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach, w których pracują ludzie, jest obowiązkiem pracodawcy. Korzystając z klimatyzacji należy pamiętać, by regularnie poddawać ją konserwacji. Nieczyszczona klimatyzacja może być źródłem wielu chorób.Dodaj nowy komentarz do artykułu Klimatyzacja
Nick: