Dodany: 2010-08-19 13:58:06

Słońce, deszcz, niski parter, a może wścibscy sąsiedzi? Na twoje problemy rozwiązanie jest proste. Zainwestuj w rolety. Rolety osłonią twoje mieszkanie. Rynek rolet jest coraz bardziej rozbudowany. Rolety stanowią już nie tylko niezbędny i podstawowy element wyposażenia domu, ale mogą być również elementem dekoracyjnym.

Produkowane są również z coraz to innych materiałów.

 

Niesłabnącą popularnosćią cieszą się tak zwane rolety materiałowe. Sprawdzone i żyteczne. Ostatnio wykonywane z materiałów odbijających światło, pozwalają cieszyć się nimi przez długie lata. Dzięki zastosowaniu powłok ochronnych są one łatwe w pielęgnacji i utrzymaniu. Wystarczy ciepła woda z delikatnym środkiem piorącym. Inny popularny typ rolet to rolety bambusowe. Te z kolei mają niepowtarzalny charakter. Są ekologiczne i bardzo ładnie kompunują się z większością wnętrz. W biurach stosowane są tak zwane wertikale, które chronią pomieszczenia przed słońcem. 

 

W ostatnim czasie dużą popoularnością cieszy się także nieco inny typ rolet, a mianowicie rolety antywłamaniowe. One z kolei produkowane są z wytrzymałych materiałów i zabezpieczają pomieszcenia przed włamaniem. Montuje się je zarówno na oknach jak i w dość nietypowym miejscu na drzwiach.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rolety
Nick: