Dodany: 2010-08-19 14:21:38

Biżuteria artystycznaKażda kobieta lubi dbać o siebie. Każda też lubi mieć nową, niepowtarzalną biżuterię. Czy jest to możliwe, kiedy każdy przedmiot z sklepach wykonywany jest w kilku lub kilkunastu egzemplarzach> Oczywiście, że tak.

 

Rozwiązaniem jest biżuteria artystyczna.

Biżuteria artystyczna to nic innego jak specjalnie projektowana i wykonywana na indywidualne zamówienie biżuteria. Jest ona tworzona przez złotników, jubilerów, a także przez artystów rękodzieła. I właśnie ta ostatni jest chyba najbardziej indywidualna. Biżuteria artystyczna daje pole do popisu jej twórcy. Wykonuje ją bowiem nie tylko ze standardowo przyjętych materiałów, to znaczy złota, srebra czy platyny, ale z różnego typu rzeczy, które na pierwszy rzut oka z biżuterią niewiele mają wspólnego. Biżuteria artystyczna wykonywana jest między innymi z żyłek, nitek, koralików, guzików, modeliny, sprężynek czy makaronu. Każda z tych rzeczy odpowiednio wkomponowana w całość takiego małego dzieła, daje piorunujący efekt.

 

Takie artystyczne formy wykonywane są przeważnie w pojedynczych egzemplarzach. Kupując je mamy pewność, że nikt inny nie posiada takiej samej ozdoby i że nasza jest wyjątkowa. Jeśli jesteś indywidualistką i potrzebujesz czegoś innego niż wszyscy – zainwestuj w biżuterię artystyczną.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Biżuteria artystyczna
Nick: