Dodany: 2014-06-03 11:24:56

 

Kierunki psychologii - psychologia transpersonalnaPsychologia kojarzy nam się głównie z sesjami z psycholog olsztyn i rozmowami. Nadal wiele osób nie traktuje tego kierunku poważnie i unika spotkania z psycholog olsztyn twierdząc, że teorie psychologów są wydumane i nie można udowodnić w żaden sposób ich słuszności. Tak jest również w przypadku psychologii transpersonalnej.

 

Dlaczego psychologia transpersonalna jest tak negatywnie odbierana? Głównie dlatego, że jest to dział psychologii, który skupia się na duchowych przeżyciach człowieka. to bardzo płynny temat, który bardzo ciężko jest podeprzeć naukowymi dowodami. Wie o tym każdy psycholog olsztyn, który zajmuje się tematem.

 

Generalnie jest ona również bardzo krytyczna wobec trzech głównych kierunków w psychologii, czyli behawioryzmu, psychoanalizy oraz psychologii humanistycznej. Warto pamiętać, że mimo swego płynnego charakteru, psychologia transpersonalna jest bardzo dobrze zbadaną dziedziną. Specjaliście głowią się nad nią od kilkunastu lat i nadal mają jeszcze bardzo dużo pracy.Dodaj nowy komentarz do artykułu Kierunki psychologii - psychologia transpersonalna
Nick: